O aplikaci Golfové statistiky

Golfové statistiky jsou bezplatná online aplikace určená golfistům, kterým umožňuje evidovat a analyzovat své golfové výsledky. Aplikace umožňuje sledovat základní i detailní aspekty golfové hry, jejichž sledování vám pomůže vytvořit si vlastní tréninkový plán.

Příklady, jak můžete Golfové statistiky využívat:

Základní evidence výsledků

Evidujete a ukládáte si pouze skóre na jednotlivých jamkách, počet patů nebo trefené ferveje neřešíte.

Aplikace vám vedle archivace výsledků spočítá počet stablefordových bodů netto a brutto, můžete se podívat jak hrajete na vybraných hřištích, porovnat své výsledky a podívat se na počet birdie, parů a dalších výsledků.

Pokročilá evidence výsledků

Vedle základních výsledků si evidujete i počet patů.

V tomto případě Vám aplikace navíc eviduje i celkový počet patů, průměrný počet patů, počet greenů v regulaci (GIR) a úspěšnost patování na jamkách PAR 3, 4 a 5.

Detailní evidence výsledků

Evidujete si trefené ferveje, délku odpalu z týčka, hru z bunkrů, auty nebo míčky ve vodě.

Aplikace vám umožňuje evidovat a zaznamenávat do statistik vše, co potřebujete pro analýzu své golfové hry. Sledovat můžete úspěšnost při trefování fervejí, úspěšnost hry z bunkrů, počty autů a trefených vod, úspěšnost patování po zahrání čipu nebo pitche.

V Golfových statistikách samozřejmě můžete evidovat a archivovat libovolnou kombinaci údajů, záleží pouze na vás.

Jak se zaregistrovat?

Ve formuláři pro registraci na adrese http://www.golfovy-magazin.cz/login.php si zvolte si své jméno nebo přezdívku a heslo, zadejte aktuální HCP a pohlaví, odešlete registraci a můžete začít s evidencí svých golfových výsledků. Zadání přesného HCP a pohlaví je důležité pro správný výpočet výsledků.